Gidli-Templar

Metin2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-06-10 21:30:26

 Kodziro

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 13
Punktów :   

Wielka Przygoda

Witam ja swoja przygode z Metin-em zaczołem całkiem przypadkiem. Parę lat temu byłem u koleżanki odpisać lekcje..Jej brat grał w metina a ja zamiast odpisywać lekcje wypytywałem mu sie o ta gre co i jak.Zainteresowanie było wielkie Ściągnąłem metina i nic nie wiedząc o tej grze zaczołem gre
1 moja postać Sura WP na serverze Angronas.Status rozkładany wszystko po 1 skille jakimś cudem dobrze zrobiłem i expiłem do 39 lvl na dzikusach i postać sprzedałem. Następnie zaczołem grę jakże pięknym servie Exandros.Moja 1 postać woj mental nick Patryk0s123 chyba jedyny metnal który nie miał w ogóle silnego i tak się męczyłem aż dołączyłem do gildi i mi trochę wytłumaczyli co i jak.Zrobiłem boja następnie militara i wbiłem 76 lvl i postać sprzedałem postać sam nie wiem dlaczego do dziś...Aktualnie gram postacią ASTINOS Mental i to postacią chce wbić 99 lvl

Offline

 

#2 2012-06-11 15:18:08

 EV3LIN

Nowy użytkownik

status -
Ymmm nie podaje..;p
Call me!
Zarejestrowany: 2012-06-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wielka Przygoda

Witam;) W Metina zaczelam grac poprzez brata;) opowiadal jak to jego koledzy w szkole  graja wiec z ciekawosci tak to sie zaczelo:) pierwsza moja postacia byla szamanka ktora nie potrafilam grac;D nastepnie byla wojka ktora wbilam 56 lvl i zostala zbanowana   i zostalo sprobowac ninjna;p obecna postac ma 76 lv lecz na tym nie poprzestaje;d Od poczatku gram na s13 i w gildi Templar;p bedzie juz jakies 5 lat;D pozdrawiam starych tempalrowcow;**


..''Jeśli ktoś mówi Ci , ze się zmienilaś , to znaczy , ze przestałaś żyć według Jego oczekiwań '' !
Nick : EV3LIN
Lvl: 76
Klasa: Dagger  <3 !! ;*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-adventures.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.mafiacamorranska.pun.pl www.opworld.pun.pl www.jasminowystok.pun.pl